Купи будь-який ґаджет у Цитрусі.
Залиш свій відгук на citrus.ua або на сайті одного з партнерів.
Заповни форму нижче та додай туди посилання на відгук.
Отримай 100 ₴ на свій бонусний рахунок!
Напиши відгук на ctrs.com.ua або на сайті наших партнерів:
Заповни форму нижче та чекай на бонуси. Заявки обробляються впродовж 14 робочих днів.
Відправляючи форму ви погоджуєтеся з офіційними правилами акції та публічною офертою сайту ctrs.com.ua
За відгук на які товари я можу отримати бонуси?
Бонуси можна отримати за відгук на всі товари, що були куплені в Цитрусі, крім наступних категорій: аксесуари на ґаджети, засоби захисту, аксесуари для смарт-годинників, фаншмот.
Відгук написано, що далі?
Скопіюй посилання на відгук та заповни форму вище. Ми опрацьовуємо заявки протягом 14 робочих днів. Наш менеджер напише тобі, коли нарахує бонуси.
Як отримати посилання на відгук?
Тут є інструкція як скопіювати посилання на відгук.
Як дізнатись номер мого замовлення?
Історія замовлень зберігається в особистому кабінеті. Відкрий додаток, натисни "Ще", потім "Мої замовлення". Або авторизуйся в браузері, натисни на іконку особистого профілю і вибери "Мої замовлення".
Форма відправлена, коли я отримаю бонуси?
Ми обробляємо заявки протягом 14 робочих днів. Наш менеджер напише тобі, коли нарахує бонуси.
Я можу залишити скільки завгодно відгуків та отримати бонуси?
1 покупка = 1 відгук. Ти можеш залишити безліч відгуків, але бонуси отримаєш тільки за 1 джерело з інформативним відгуком.
За який відгук я отримаю бонуси?
Інформативний відгук містить досвід використання ґаджета, опис відповідності технічних характеристик (ціна/якість) очікуванням клієнта. Неінформативним вважається відгук типу "Дорого", "Все сподобалося" тощо.
На що я можу витратити бонуси?
Бонуси можуть бути використані для оплати до 50% вартості обраних акційних товарів, крім товарів зі стандартного списку винятків: подарункові картки та сертифікати Цитрус, товари з категорії «Prepaid», 3G-модеми, 3G-роутери, стартові пакети мобільних операторів, ваучери мобільних операторів, переклади і поповнення електронних гаманців і гаманців криптовалюти, PayBox, GlobalMoney, Electrum, ліцензійне програмне забезпечення, товари Samsung. Накопичені бонуси також не можуть бути внесені як залишок на рахунок Цитрус Скарбнички.
Який термін дії бонусів?
Ти можеш використати бонуси протягом 1 місяця з моменту нарахування.
*Акція діє у мережі роздрібних магазинів «Цитрус» та на сайті citrus.ua з 12 березня 2021 до 31 грудня 2022. Один відгук - 100 бонусних гривень. Фото товарів можуть відрізнятися від тих, що знаходяться у продажу. Акція не сумісна з іншими акціями, знижками. Продавець може змінювати умови акції. Деталі акції на сайті та у продавців-консультантів.