Ми у Цитрусі завжди говоримо: «Яскраво жити не заборониш».
Виглядай — як хочеш, думай — про все на світі, роби — те, що до душі, і працюй — у Цитрусі.
У нас діє лише одне правило:
відрізнятись дозволено!
Приєднуйся до нашої команди!
Кого шукаємо?
Запрошуємо Middle PHP Developer
Якщо твій рівень відповідає заданому, або ти вже майже наблизився до нього, то сміливо надсилай анкету, ми з радістю поспілкуємось з тобою!
Окей, а більше деталей?
Ми самий "трушний" eCommerce-проект. Тут є все – від онлайн-магазину до внутрішніх сервісів і проектів. Ти станеш частиною великої команди, яка працює над кількома комплексними продуктами. У тебе буде можливість розробляти нові модулі, фічи або ж удосконалювати старі розробки. Одним словом — сила силезна цікавих речей!
Що по технологіям?
Наш технологічний стек
Back-end: PHP7, Symfony 4+ and
Laravel 5+
Front-end: JavaScript, React/Redux, TypeScript, Node.js, Nuxt.js
PostgreSQL 9.5, Elasticsearch 5+, Redis, REST, SOAP AWS, CloudFlare
А що по плюшкам?
Звісно, окрім того, що ти будеш залучений/залучена в роботу над крутим eComm-проектом, ми також пропонуємо корпоративні знижки на товари наших магазинів, компенсацію тренінгів, курсів, семінарів, конференцій, знижки чи фріпасси на події наших партнерів ну і найголовніше - це найкращий у світі офіс - в самому серці Одеси, на самому березі моря ) Без перебільшень, цей вид на море надихає!
Танці з бубном будуть?
Будуть! У нас навіть спеціальний бубен для цього є ) А якщо серйозно — то звісно, що будь який проект має деяку частину "легасі", яку потрібно приводити в порядок чи підшліфовувати. І до речі, це свого роду Виклик, який дає паливо до розвитку. Не боїшся легасі?
Тоді гайда до нас!
Добре, я майже з вами!
Чудово! Тоді слухай, який процес співбесіди чекає на тебе. Спершу твою анкету і резюме перегляне Анастасія — наш рекрутер. Якщо на цьому етапі все гаразд, вона ж запросить тебе на технічне інтерв'ю з нашим CTO і твоїм майбутнім лідером команди. І якщо на ньому все пройшло чудово, і ми визначились, що підходимо один одному, ми надаємо "оффер". Якщо ти його приймаєш — вуаля, ти в команді!
Що ще я маю знати?
Ми парцюємо повний робочий день (з 8:00 до 17:00 або з 9:00 до 18:00 або з 10:00 до 19:00) з перервою на обід (з 13:00 до 14:00) в офісі, але з можливістю роботи віддалено з дому чи будь-якого іншого місця 50% робочого часу. В офісі на тебе чекає комфортне робоче місце зі всім технічним оснащенням (всі ТТХ ти можеш дізнатися на технічному інтерв'ю). Працевлаштування офіційне. Розмір з/п — вище ніж зараз у тебе або вище середнього рівня по ринку або назви свої очікування і ми розглянемо їх.
Відгукнутись на вакансію
Надішли форму і ми зв'яжемось з тобою протягом 24 годин.
Ваше CV