Ми у Цитрусі завжди говоримо: «Яскраво жити не заборониш».
Виглядай — як хочеш, думай — про все на світі, роби — те, що до душі, і працюй — у Цитрусі.
У нас діє лише одне правило:
відрізнятись дозволено!
Приєднуйся до нашої команди!
Кого шукаємо?
Запрошуємо Mobile Developer
Якщо ти маеш бажання працювати у великій продуктовій компанії над амбітними проектами та бажаеш рости на тімліда, ти майже дійшов до мети. Сміливо надсилай анкету, ми з радістю поспілкуємось з тобою!
Окей, а більше деталей?
Глобально у нас є все — від онлайн магазину та мобільного додатку iOS / Android до внутрішніх сервісів і проектів.
Саме ти станеш частиною команди, що працює над мобільним додатком. Так, ми пишаємося, що пиляємо наш продукт, вдосконалюючись кожен день та відчуваємо результат.
Ми готові дати тобі можливість розробляти новий функціонал та вдосконавлювати старі розробки. А також рости до позиції Тімліда

Одним словом — сила силезна цікавих речей!
Що по технологіям?
Наш технологічний стек
iOS: Swift, OOP, POP, SOLID, Apple (APNS, ApplePay)API соціальні мережі (Facebook, Google); SwiftUI и Combine, Apple Human Interface Guidelines
Android: Kotlin, Java, ООП, DI (Dagger2 / Koin) MVP (Moxy) Android Jetpack
А що по плюшкам?
Звісно, окрім того, що ти будеш залучений/залучена в роботу над крутим eComm-проектом, ми також пропонуємо корпоративні знижки на товари наших магазинів, компенсацію тренінгів, курсів, семінарів, конференцій, знижки чи фріпасси на події наших партнерів ну і найголовніше - це найкращий у світі офіс - в самому серці Одеси, на самому березі моря ) Без перебільшень, цей вид на море надихає!
Добре, я майже з вами!
Чудово! Тоді слухай, який процес співбесіди чекає на тебе. Спершу твою анкету і резюме перегляне Анастасія — наш рекрутер. Якщо на цьому етапі все гаразд, вона ж запросить тебе на технічне інтерв'ю з нашим CTO і твоїм майбутнім лідером команди. І якщо на ньому все пройшло чудово, і ми визначились, що підходимо один одному, ми надаємо "оффер". Якщо ти його приймаєш — вуаля, ти в команді!
Що ще я маю знати?
Ми парцюємо повний робочий день (з 8:00 до 17:00 або з 9:00 до 18:00 або з 10:00 до 19:00) з перервою на обід (з 13:00 до 14:00) в офісі, але з можливістю роботи віддалено з дому чи будь-якого іншого місця 50% робочого часу. В офісі на тебе чекає комфортне робоче місце зі всім технічним оснащенням (всі ТТХ ти можеш дізнатися на технічному інтерв'ю). Працевлаштування офіційне. Розмір з/п — вище ніж зараз у тебе або вище середнього рівня по ринку або назви свої очікування і ми розглянемо їх.
Відгукнутись на вакансію
Надішли форму і ми зв'яжемось з тобою протягом 24 годин.
Ваше CV