вул. Пантелеймонівська, 64
УКР
До завершення акції залишилося:
20 : 35 : 18 : 04
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Таки да, ми відкриваємося!
Пантелеймонівська, 64 – зустрічай новий Цитрус! Тепер робити базар із ґаджетів стане ще легше. І це далеко не все, що ми маємо вам сказати. Приходь з 04.06 по 14.06 та отримуй гаряченькі плюшки. Обіцяємо, ви і ваша мамо будуть задоволені!
Приходь і роби щасливе обличчя! На честь відкриття даємо кожному 300 бонусів просто за гарні очі. Бонуси можна використати тільки в магазині Цитрус на вул. Пантелеймонівська, 64.
300 бонусних гривень 04.06 - 14.06
Отримай 300 бонусів
на покупки в нашому оновленому ЦИТРУС, що розташований на вул. Пантелеймонівська, 64
Розіграш!
Щоб піти від нас з гаджетом, не обов'язково його купувати. Його можна ще й виграти! При будь-якій покупці ти отримуєш шанс піти додому разом з новеньким гаджетом:
• Realme 6
• фітнес-трекер Honor Band 5
• бездротові навушники realme Buds Air

А також виконуй умови в нашому Instagram @citrus_ua і отримуй можливість забрати новеньку акустику JBL GO 2.
*Акція діє у магазині Цитрус за адресою: м.Одеса, вул. Пантелеймонівська, 64. Під бонусними гривнями розуміється нарахування бонусів клієнту за програмою лояльності "Цитрус Плюшки". Бонуси нараховуються з 04.06.2020 до 14.06.2020 і діють до 14.06.2020 включно. За нарахуванням бонусів звертайтесь до продавців-консультантів. Бонусами можливо сплатити до 50% вартості товару. Використати бонуси можливо на всі товари, за винятком cмартфонів, мобільних телефонів, ТМ Apple, ноутбуків, планшетів, фітнес-трекерів Мi Band будь-якої серії та товарів, зазначених у Додатку до правил бонусної програми «Цитрус Плюшки» за посиланням www.citrus.ua/policy-club, Юридичні особи не приймають участь в акції.
**Під «розіграшем» розуміється участь клієнта у акції з 04.06.20 р. до 06.06.2020 р. з можливістю одноразово отримати товар із преміального фонду: смартфон Realme 6, фітнес-трекер Honor Band 5, бездротові навушники realme Buds Air. Для прийняття участі клієнт повинен здійснити покупку у магазині за адресою: м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 64 та витягнути на касі картку з назвою преміального фонду.
У період з 04.06.20 р. до 14.06.20 р. можливо прийняти участь у розіграші в instagram @citrus_ua та стати володарем акустики JBL GO 2. Для прийняття участі необхідно бути підписаним на сторінку та виконати усі умови, які приведені в instagram @citrus_ua.
Під преміальним фондом розуміється придбання товару (смартфон Realme 6, фітнес-трекер Honor Band 5, бездротові навушники realme Buds Air, акустики JBL GO 2) за 1 грн в т.ч. ПДВ.
Для отримання преміального товару володар повинен надати Організатору документи: паспорт, ідентифікаційний код, розписку, фото зі смартфоном. Продавець має право змінювати умови акції. Деталі акції на https://promo.citrus.ua/clean-odesa-opening та у продавців-консультантів.
Our website is almost ready
Create a targeted live campaign.
Scale your infrastructure with our simple service.
Days
Hours
Minutes
Seconds